PH stav - satvebniny
Montážní pěna - kliknout pro zvětšení

Montážní pěna

Montáž rámů oken a dveří, vyplňování dutin, tvorba zvukově izolačních vrstev, vyplňování potrubních, kabelových a jiných prostupů.

Soudal

Montážní pěna zimní - kliknout pro zvětšení

Montážní pěna zimní

Montáž rámů oken a dveří, vyplňování dutin, tvorba zvukově izolačních vrstev, vyplňování potrubních, kabelových a jiných prostupů. Spojování izolačních materiálů a konstrukce střech, nanášení zvukově izolační vrstvy motorových prostorů, zlepšování tepelně izolačních vlastností chladicích systémů. Jednokomponentní, rozpínavá, vysoce kvalitní pěna, připravená ke snadnému použití s trubičkovým aplikátorem. V zimní variantě se pěna vyznačuje rozšířeným spektrem pracovních teplot od -10 °C do +30 °C.

Soudal

Montážní pěna pistolová - kliknout pro zvětšení

Montážní pěna pistolová

Montáž rámů oken a dveří, vyplňování dutin, tvorba zvukově izolačních vrstev, vyplňování potrubních, kabelových a jiných prostupů. Spojování izolačních materiálů, zlepšování tepelně izolačních vlastností chladicích systémů. Jednokomponentní, rozpínavá, vysoce kvalitní polyuretanová pěna s úpravou ventilové části pro aplikaci pistolí.

Soudal

Montážní pěna pistolová zimní - kliknout pro zvětšení

Montážní pěna pistolová zimní

Montáž rámů oken a dveří, vyplňování dutin, tvorba zvukově izolačních vrstev, vyplňování potrubních, kabelových a jiných prostupů. Spojování izolačních materiálů a konstrukce střech, nanášení zvukově izolační vrstvy motorových prostorů, zlepšování tepelně izolačních vlastností chladicích systémů. Jednokomponentní, rozpínavá, vysoce kvalitní polyuretanová pěna s úpravou ventilové části pro aplikaci pistolí. V zimní variantě se pěna vyznačuje rozšířeným spektrem pracovních teplot od -10 °C do +30 °C.

Čistič PU pěny  - kliknout pro zvětšení

Čistič PU pěny

Čištění trubičkového aplikátoru, čištění ventilu láhve polyuretanové pěny, odstraňování nevytvrzené pěny z okolí pracovní činnosti. Obsahuje rozpouštědla. Čistič je opatřen rozprašovačem.

Soudal

Kombinovaný čistič PU pěny a pistole - kliknout pro zvětšení

Kombinovaný čistič PU pěny a pistole

Čištění aplikačních pistolí, čištění ventilu plechovky, odstraňování nevytvrzené pěny z okolí pracovní činnosti. Obsahuje rozpouštědla. K dispozici s univerzálním závitovým systémem. Čistič je opatřen rozprašovačem i systémem pro připevnění na pistoli.

Soudal

etics BOND - kliknout pro zvětšení

etics BOND

Vysoce ekonomické a rychlé lepení tepelně izolačních desek na stěny a fasády. Vynikající přilnavost na většinu podkladů jako cihly, beton, dřevo, dřevotříska, OSB, Cetris apod. Přilne na vlhký podklad. Velmi rychle vytvrzuje. Následné práce (broušení, kotvení, stěrkování) je možno provádět již dvě hodiny po nalepení. Vysoká vydatnost až 14m2 z 800ml.

Soudal

peri BOND - kliknout pro zvětšení

peri BOND

Lepení tepelně izolačních desek z extrudovaného polystyrénu používaných jako perimetrická izolace pod úrovní terénu. Zajišťuje precizní, vysoce ekonomické, jednoduché a kvalitní lepení izolantu na cihly, beton, dřevo, dřevotříska, OSB, Cetris apod. Přilne na vlhký podklad.

Soudal

1

PH stav s.r.o. STAVEBNINY Hodkovice