PH stav - satvebniny
Rigips deska RB - kliknout pro zvětšení

Rigips deska RB

Stavební deska pro veškeré konstrukce bez zvláštních nároků. Deska s pokrokovým řešením podélné hrany - nazývané "hrana PRO", která usnadňuje a zefektivňuje montáž sádrokartonových konstrukcí. Příčná hrana kolmo řezaná. Tloušťky desek 12,5 mm, 15 mm, a 18 mm; šířka desek 1200 i 1250 mm; standardní délky 2000 – 3000 mm

Rigips

Rigips deska RF - kliknout pro zvětšení

Rigips deska RF

Stavební deska protipožární pro požárně odolné konstrukce. Deska s pokrokovým řešením podélné hrany - nazývané "hrana PRO", která usnadňuje a zefektivňuje montáž sádrokartonových konstrukcí. Příčná hrana kolmo řezaná. Tloušťky desek 12,5 mm, 15 mm, a 18 mm; šířka desek 1200 i 1250 mm; standardní délky 2000 - 3000 mm.

Rigips

Rigips deska RBI - kliknout pro zvětšení

Rigips deska RBI

Stavební deska impregnovaná pro konstrukce v prostředí se zvýšenou vzdušnou vlhkostí. Deska s pokrokovým řešením podélné hrany - nazývané "hrana PRO", která usnadňuje a zefektivňuje montáž sádrokartonových konstrukcí. Příčná hrana kolmo řezaná. Tloušťky desek 12,5 mm; šířka desek 1200 i 1250 mm; standardní délky 2000 - 3000 mm.

Rigips

Desky Rigidur - kliknout pro zvětšení

Desky Rigidur

Desky Rigidur jsou určeny pro univerzální použití jako desky stavební, protipožární i impregnované proti vzdušné vlhkosti. Výrobní program umožňuje z desek Rigidur montovat jak systémy suché vnitřní výstavby (včetně konstrukcí suchých podlah), tak i za určitých podmínek systémy vnější. Sortiment obsahuje velkoformátové a maloformátové desky, jakož i podlahové panely sestávajících z různých tloušťek sádrovláknitých desek a různých podkladních izolačních vrstev.

Rigips

1

PH stav s.r.o. STAVEBNINY Hodkovice